Partizani në sulm për sulmin

0
SHPËRNDAJE

fa678cda7c730daa0d135baae184457e
Scepanovic

Duke parë që diferenca me Skënderbeun dominues të viteve të fundit mund të ulet ndjeshëm parë konkurrencën e sivjetme por edhe për faktin se do të jetë pjesëmarrës në kupat e Europës, Partizani po hedh sytë që tani nga merkato.

E përditshmja Sport Ekspres zbulon emrat e dy sulmuesve malazesë, Marko Scepanovic (33 vjec) dhe Boris Kopitovic (20 vjec), të cilët synohen të afrohen te klubi i kuq të cilët momentalisht aktivizohen në kampionatin e vendlindjes së tyre, ku dhe po tregojnë formë të mirë duke shënuar me rregullsi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.