Partizani në Turqi me 3 supriza

0
SHPËRNDAJE

Xhevahir Sukaj

Partizani niset në fillim të janarit drejt Turqisë ku do të zhvilloje fazën përgatitore.

“Sport Eskpres në numrin e sotshëm ka publikuar listën e lojtarëve që do të jenë të grumbulluar nga trajneri Starova, ku bie në sy emri i sulmuesit Xhevahir Sukaj, mbrojtësit Ardit Peposhi dhe lojtarit nga Gambia, Kaba Sambou.

Ndërkohë, jashtë liste është lënë Esin Hakaj, i cili do të federohet me Partizanin B. Në pikëpyetje mbetet ende serbi Xhurxhiç.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.