Partizani nuk është vetëm !

0
SHPËRNDAJE

partizani1

Një seancë stërvitore ndryshe ishte ajo e sotmja për Partizanin. Në “Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” në Kamëz ,skuadra është pritur nga tifozeria e kuqe. Përgjatë gjithë seancës stërvitore “Guerrils” kanë mbështetur me këngë e kore, stafin dhe lojtarët duke dhuruar një atmosferë elektrizuese si në stadium . Tifozët edhe këtë herë kanë treguar se mbeshtetja e tyre nuk do ti mungojë ekipit edhe në këtë fazë finale të sezonit.

partizani2

partizani3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.