Partizani nxjerr biletat për ndeshjen me Kukësin. Ja çmimet

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Ekipi i Partizanit ka bërë publike çmimet e biletave për ndeshjenne rradhës ndaj Kukësit. Me anë të një postimi ne “Facebook” klubi i kuq deklaroi:

INFORMACION per ÇMIMET E BILETAVE

Klubi ju bën me dije çmimet e biletave për takimin FK PARTIZANI – KF KUKESI
Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në tribunat respektive do te jenë:

Biletat në Tribunat A dhe B do të kushtojnë 700 Lek

Biletat në Tribunën D1 , D2 , D3 dhe E do të kushtojnë 200 Lek

Për Femrat hyrja në Tribunat D1, D2, D3 dhe E do të jetë falas.

Tifozeria e kuqe do të akomodhet në sektorët e Tribunave B, D2 dhe D3.

Tifozeria mike do të ketë në dispozicion Tribunat A dhe E

“Biletat do të mund ti siguroni nga dita e Enjte duke filluar nga ora 9:00 pranë dy pikave të shitjes, në Stadiumin “Qemal Stafa” dhe pikës së njohur 9 Katëshet.
Ftoni miqtë tuaj t’a shndërrojmë të Shtunën stadiumin ” Qemal Stafa ” në një festë të vërtet ashtu siç di ta bëj vetëm familja e madhe e PARTIZANIT”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.