Partizani, plotësohet grupi

0
SHPËRNDAJE

partizani stervitjeEkipi vijon përgatitjet në Elbasan në prag të përballjes së Champions League

Skuadra ka vijuar përgatitjet në kuadër të ballafaqimit të rëndësishëm ndaj Ferencvaros i vlefshëm për raundin e dytë të Champions League. Në drejtimin e trainerit Adolfo Sormanit ekipi ka kryet në ambjentet e kompleksit sportiv “PEPA” të qytetit të Elbasanit seancën e radhës në orën 18:30. Me grupin sot janë stërvitur normalisht edhe Vila dhe Batha. Seanca e radhës do të kryhet të hënën në të njëjtën orë 18:30 , ndërkohë që skuadra vazhdon të qëndrojë e grumbulluar në rezidencën “HOTEL UNIVERS” të qytetit të Elbasanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.