Partizani projekton mbrojtësin e Kukësit

0
SHPËRNDAJE

Kukesi-Partizani, Mazrekaj, Mici.Mbrojtësi i Kukësit, Gledi Mici, duket se është shënjestra kryesore e Partizanit për merkaton verore për të forcuar krahun e majtë të mbrojtjes. Panorama Sport e bën të ditur dicka të tillë. Palët kanë filluar kontaktet me sa duket dhe pritet hapja zyrtare e merkatos që gjërat të bëhen zyrtare. Ndërkohë që Mici, sipas informacioneve të ndryshme, ka lajmëruar klubin e Kukësit se nuk do të vazhdojë më bashkëpunimin për sezonin e ardhshëm futbollistik 2016-2017.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.