Partizani projekton një sulm të frikshëm

0
SHPËRNDAJE

sukajPresidenti Gazmend Demi, ka folur mbrëmjen e djeshme në një intervist për emisionin “Ora Skaner”, në “Ora Neës”, duke analizuar situatën përpara derbit, por ndër të tjera numri një i të kuqve ka folur edhe për mundësin e ardhjes në janar të dy ish-sulmuesve Xhevahir Sukaj dhe Stevan Racic, të cilët ndodhenin së bashku me presidentin në momëntin e intervistës. “Të dy lojtarët në fjalë janë miqtë e mi, jo vetëm ish-sportistë. Ata e kanë derën hapur te Partizani për kontributin që kanë dhënë me ne. Janë  të mirëpritur të rikthehen kur të dëshirojnë në ekipin tonë pasi janë dy lojtarë cilësorë.” – U shpreh presidenti Demi gjatë intervistës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.