Partizani sheh më tutje

0
SHPËRNDAJE

salzburg partizaniBuxheti i Partizanit pritet të jetë i madh këtë sezon pasi vetëm nga Europa janë përfituar 920 mijë euro, sigurisht nga kjo shumë ka patur goxha shpenzime për udhëtimet dhe akomodimet.

Tashmë klubi po mendon për buxhetin e sezonit të ardhshëm që sipas Panorama Sport do të jetë 1.2 milionë euro.

Synimi është titulli kampion ndaj do të bëhet maksimumi që “demat” të rikthehen te titulli kampion që në 6 vitet e fundit është bërë “pronë” e Skënderbeut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.