Partizani “shënjestron” një ish-milanist

0
SHPËRNDAJE

bertoniPartizani kërkon një mesfushor, dhe duket se kanë gjetur atë në Itali. Lukas Bertoni, mesfushori 24 vjeçar në pronës të Karpit,i formuar te Milani, mund të kalojë te Partizani shkruan Panorama Sport.

Mesfushori qëndror njihet nga trajneri Sormani pasi ka punuar me të tek Sudtiroli.Nëse marrëveshja do të arrihet, atëherë lojtari do përfshihet në listë për ndeshjen me Ferencvarosh.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.