Partizani shpall datat e miqësoreve

0
SHPËRNDAJE


Partizani synon titullin e 16-të kampion dhe për këtë duhet që skuadra të jetë në top formë për pjesën tjetër të sezonit. Klubi poston në faqen e tij edhe miqësoret që skuadra e kuqe do të zhvillojë gjatë fazës përgatitore.
Më poshtë postimi në FB.

ZYRTARE
Fenerbahçe dhe Qabala kundërshtarët në Antalia

Fenerbahçe dhe Qabala do të jenë dy kundërshtarët e 15-të herë kampionëve të Shqipërisë përgjatë fazës përgatitore që skuadra do të zhvillohet në Antalia të Turqisë. Testet miqësore do të luhen në datat 11 dhe 13 Janar dhe tashmë të dyja këto skuadra kanë konfirmuar përballjet miqësore me të kuqtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.