Partizani studion Laçin me anë të videos

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipi i Partizanit duket se ka marrë mjaft seriozisht fillimin e sezonit të ri. Stafi teknik i të kuqve sëbashku me lojtarët kanë studiuar me anë të videove ndeshjen e fundit të ekipit të Laçit, pikërisht atë në Superkupë përballë Skënderbeut. Një ide origjinale kjo për të studiuar kundërshtarin e rradhës, me të cilin ekipini kuq do të përballet ditën e premte në ndeshjen e parë hapëse të Superligës. Trajneri Starova ka menduar që të studiojë lëvizjet e kundërshtarëve duke përdorur videot. Partizani këtë sezon e nis si pretendent këtë sezon, dhe e ka si obligim fitoren në ndeshjen e parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.