Partizani tenton kapitenin e këtij ekipi

0
SHPËRNDAJE

Atanda në ndeshjen ndaj Laçit
Atanda në ndeshjen ndaj Laçit

Skuadra e Partizanit po tenton të afroj kapitenin e skuadrës së Lacit. Me sa duket Emiljano Veliaj, nuk do të jetë më pjesë e Lacit. Informacionet tona bëjnë të ditur se kapiteni bardhezi preferohet nga skuadra e Partizanit. Ndërkohë që në mes është edhe Korabi, madje dibranët i kanë bërë një ofertë konkrete lojtarit dhe nëse dështon pista e kuqe, me shumë mundësi Veliaj do të vesh fanellën e Korabit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.