Partizani – Tirana, ja formacionet

0
SHPËRNDAJE

Kategoria Superiore/ Sot prej orës 18.00 do të luhet derbi Partizani-Tirana në stadiumin “Selman Stërmasi”, një derbi i çuditshëm, pa “Fanatics” në stadium.

E gjithë beteja do të jetë në fushë këtë herë, aty ku dy trajnerët kanë zgjedhur “luftëtarët” më të mirë dhe mendohet se do e nisin përballjen me formacionet e mëposhtme.

Partizani: Hoxha, Fejzullahi, Krasniqi, Malota, Trashi, Ramadani, Vila, Batha, Torasa, Mazrekaj, Ekuban

Tirana: Lika, Doka, Muça, Teqja, Hoxhallari, Daja, G. Lika, Mervejl, Taku, Mojse, Sise

S'KA KOMENTE

Comments are closed.