Partizani vijon përgatitjet, Hoxha bashkohet me skuadrën

0
SHPËRNDAJE

img_4652-750x450Partizani vijon përgatitjet për ndeshjen e rradhës në Kupë ku do të përballet ndaj Besëlidhjes.

Ndërkohë, me skuadrën është bashkuar edhe kapiteni Alban Hoxha. Pas ndeshjes me Kombëtaren, “gardiani” i të kuqve ka vijuar përgatitjet me skuadrën e tij, por nuk dihet nëse do të jetë titullar apo jo për ndeshjen e Kupës, por me shumë gjasa nuk do të rrezikohet për ndeshjen me Vllazninë.

Stërvitja ishte e karakterit tekniko-taktik dhe të gjithë lojtarët ishin nën drejtimin e trajnerit Sulejman Starova. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.