Partizani vijon përgatitjet, rikthehet Hakaj

0
SHPËRNDAJE

img_4731-750x450Ekipi i Partizanit ka zhvilluar stërvitjen e radhës ditën e sotme. Nën drejtimin e trainerit Starova të kuqtë kanë vijuar me seancën e sotme.

Fejzullahu dhe Vila kanë kryer stërvitje të diferencuar si rezultat i probleme fizike që po kalojnë. Ndërkohë pjesa tjetër ka vijuar normalisht programin stërvitor, teksa përjashtim bën Alban Hoxha i grumbulluar me Kombëtaren.

Me skuadrën është bashkuar edhe mbrojtësi Esin Hakaj që ka lënë pas dëmtimin dhe tashmë është i gatshëm për t’u aktivizuar që nga ndeshja e rradhës.

Tashmë trajneri Starova ka mundësi zgjedhje në prapavijë dhe lehtësisht mund të themi se mbrojtja e Partizanit është e “blinduar”. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.