Partizanin nuk e bindin nigerianët

0
SHPËRNDAJE

tre nigerianet te partizaniMe kthimin e Partizanin nga faza përgatitore, nën urdhrat e Sormanit u vunë edhe tre nigerianët Oso Çinoso, Lukman Husein dhe Kabiru Dumoje.

Gjatë kësaj kohe ata janë vëzhguar nga stafi teknik që nuk është bindur për cilësitë e tyre. Kështu ata janë larguar nga Partizani shkruan Panorama Sport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.