“Partizanit nuk i jap as punëtorin e fushës”!

1
SHPËRNDAJE

 

Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj
Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj

Ardjan Takaj, presidenti i kuq duket i nervozuar pas ndëshkimit nga UEFA. Për gazetën SportEkspres Takaj ka deklauar se Partizanit nuk i jep as punëtorin e fushës si përforcim për Champions League. Në fakt duket se rivaliteti midis dy skuadrave po kalon disa kufij, duke parë se dy klubet kërkojnë t’i rrëmbejnë lojtarët njëri-tjetrit dhe inati i rivalitetit vazhdon të jetë ende evident. Partizani sic dihet ka marrë vendin e bardhekuqve në Champions League dhe do të përballet së shpejti me hungarezët e Ferencvaros. Sic dihet së fundmi Partizani po tenton Hamdi Salihin për Champions Legaue.

1 KOMENT

  1. Te vjen keq qe nje president klubi flet me nje gjuhe te till,por ta keshe te qarte se me Partizanin ti nuk tallesh dot dhe po e shikon si po te ecin gjerat me rikthimin e legjendes. Hamdi Salihin nuk e ke bere ti futbollist as Korça jote e ka bere Vllaznia. Madje ti me lojtare te formuar ke Partizani dhe ne klubet e tjera me emer ne futbollin tone je bere kampion. Te Partizani ke marre Vrapin, Prognin etj. Mos u mburr me parat te pastra apo te pista i di vete, por mburru me ate se çfare i dhe futbollit shqiptar. I dhe as me pak dhe as me shume duke na nxire para Europes si TRUKAXHINJ. Per kete te vije TURP ty dhe FSHF qe te mbron TY.

Comments are closed.