Partizanit nuk i kanë mbaruar “plumbat” në merkato

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Partizani duket se ende nuk e ka mbyllur merkaton, edhe pas shume afrimesh të bujshme që ka kryer. Duket se të kuqtë janë të pangopur me lëvizjet e bëra në merkato, dhe tani duan të kompletojnë ekipin në maksimum për sezonin e ri që po afron.Drejtuesit e klubit thuhet se janë gati për afrimin e dy lojtarëve të tjerë mjaft cilësore.

imageNga burime të besueshme të sajtit bëhet e ditur se njëri prej tyre, mund të prezantohet ditën e nesërme me fanellën e kuqe, ndërsa për lojtarin tjetër ende nuk ka asnjë të dhënë. Partizani këtë sezon ka si synim vetëm titullin kampion, dhe duket se deri tani ka bërë një punë mjaft të mirë për të arritur këtë objektiv.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.