Pas Deliaj ,Korabi merë sulmuesin e Tiranes

0
SHPËRNDAJE

Korabi ka berë goditjen e radhës në merkato teksa ka arritur akordin me Kristi Prendi ,i cili do të veshi fanellën e Korabit per sezonin e ri.

Prendi eshte nje produktë i akademis se Tiranes ku më pare ka provuar te luaj dhe me Bylis ku në 9 ndeshje shenoj 3 gola, sezonin e fundit .

Prendi eshte goditja e dytë qe Korabi benë tek Tirana pasi me para ka firmosur dhe Floard Deliaj .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.