Pas kapitenit dhe një lojtar tjetër i thotë lamtumirë ekipit kombëtar

0
SHPËRNDAJE

shehiKapiteni Lorik Cana nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares së Shqipërisë për shkak të moshës.

Rrugën e tij sipas mediave në Shqipëri, do ta ndjek edhe portieri Orges Shehi, i cili aktivizohet me Skënderbeun e Korçës.

Shehi nuk ka dhënë ndonjë kontribut të madh për ekipin ‘kuq e zi, por ka qenë gjithmonë gati në shërbim të ekipit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.