Pas Latifit edhe Mici pranë largimit

0
SHPËRNDAJE

Merkato/ Skënderbeu – Dinamo Zagreb është ndjekur nga menaxherë të shumtë dhe skout, të cilët kishin vënë në shënjestrën e tyre lojtarë të caktuar.

Latifi ka qenë jashtë liste, pasi sapo është shitur te Pushkash Akademi në Hungari dhe dje e mbylli me korçarët.

Gledi Mici, sipas “Panorama Sport” ka qenë nën vëzhgimin e skautëve të skuadrës së Nurembergut, që garon në Bundesliga 2.

Paraqitja e lojtarit ka qenë e mirë dhe pritet të ketë zhvillime në këtë drejtim. Sigurisht duhet bërë oferta e duhur për të bindur Skënderbeun.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.