Pas takimit me Gjicin, Pejiç duket larg Kukësit

0
SHPËRNDAJE

 

Ndeshja e futbollit, Kukesi-Kairat Almatye i Kazakistanit, 0-0, e vlefshme per fazen Play-Off te kupes UEFA Eur, e luajtur ne stadiumin Qemal Stafa, ne Tirane.
Ndeshja e futbollit, Kukesi-Kairat Almatye i Kazakistanit, 0-0, e vlefshme per fazen Play-Off te kupes UEFA Eur, e luajtur ne stadiumin Qemal Stafa, ne Tirane.

Dihet fakti se ndaj lojtarit kroat Pero Pejiç kanë ardhur disa oferta të mirë nga Izraeli dhe Iran, por lojtari gjithnjë ka thënë se në fillim do të flas me presidentin Safet Gjici, por me sa duket palët janë shumë larg kërkesave të njëri-tjetrit, pasi normal që edhe interesimi nga skudrat e huaja shton automatikisht kërkesat e golashënuesit më të mirë të kampionatit shqiptar. Mësohet se palët janë takuar dhe nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët për rinovimin e bomberit kroat. Me shumë mundësi Kukësi do të hidhet në sulm për të gjetur një tjetër sulmues për të ardhmen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.