Pashaj në vend të Shametit?

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Kukësit pasi ka mësuar fatin e dëmtimit të mbrojtësit Ylli Shameti, i cili pas një tërheqje muskulare do të qëndroj jashtë 2 javë, po mendon zëvëndësuesin e tij.

Ylli Shameti

Mendohet se lojtarit me eksperienc Entonio Pashaj, të luaj nga minuta e parë në sfidën e rradhës ndaj Tiranës. Pashaj prej disa ditësh stërvitet me grupin dhe e ka lënë pas shpine dëmtimin e pësuar kohë më parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.