Pashaj vetëm për stërvitje tek bardheblutë

0
SHPËRNDAJE

Entonio Pashaj pas aventurës në rradhët e Flamurtarit, tashmë ka nisur stërvitjen në rradhët e Tiranës. Sot mbrojtësi me eksperienc ka nisur të vrapoj në Skënder Halili. Por burime të Minuta90.com bëjnë të ditur se Pashaj vetëm do të stërvitet me 24 herë kampionët e Shqipërisë, pasi pritet të largohet në një kampionat të huaj së shpejti.

Skuadra e Tiranës gjatë një seance stërvitore
Skuadra e Tiranës gjatë një seance stërvitore

Ndërkohë që edhe Asion Daja dhe Afrim Taku kanë nisur stërvijten me bardheblutë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.