Pashaj-Vllaznia, bashkëpunimi më pranë

0
SHPËRNDAJE

 

pashaj (2)Mbrojtësi me eksperiencë Entonio Pashaj, i cili në karrierën e tij është aktivizuar me Teutën, Tiranën, Kastriotin dhe Flamurtarin, tashmë duket se është pranë firmës me skuadrën e Vllaznisë. “Ndodhem në Belgjikë për arsye familjare dhe dokumentacioni, por mund t’ju konfirmoj se kam kontakte me skuadrën e Vllaznisë dhe do të më pëlqente të bashkëpunoja me këtë skuadër. Gjërat janë të hapura.” – Tha Pashaj i kontaktuar Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.