Pastore “mirëpret” Neymarin tek PSG, i jep 10-tën

0
SHPËRNDAJE

Javier Pastore ka vendosur të heq dorë nga fanella me numër 10, për t’ia lënë brazilianit Neymar. Mesfushori argjentinas është shprehur se dëshiron që ai të ndihet mirë te parizienët.

“Dua t’i ofroj fanellën time Neymarit si akt mirëpritje. Dua që ai të ndjehet mirë dhe i lumtur që nga dita e parë. Dua t’i jap të gjithë mbështetjen e nevojshme për të fituar së bashku Ligën e Kampionëve”, tha Pastore për “Cadena Ser”.

La Liga ka refuzuar 222 milionë euro të Nyemar, për prishjen e kontratës me Barcelonën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.