Paul Gascoigne po humb betejën me alkoolizmin

0
SHPËRNDAJE

Gjendja e rënduar e Paul Gascoigne, yll i përfaqësueses angleze, por edhe lojtar fantastik një herë e një kohë te Newcastle, Tottenham dhe Lazio, ka shqetësuar kalimtarët të cilët kanë lajmëruar policinë. Prej kohësh Gazza ka qenë nën kurim dhe madje kishte rreth gjashtë muaj që nuk kishte përdorur alkool , por si duket i është rikthyer sërish varësisë ndaj pijes duke përfunduar në një gjendje të degraduar. Policia e gjeti Gazzan thuajse komplet të alkoolizuar si dhe me pantallonat e ulura në publik.

gazzadt1 gazzadt2 gazzadt3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.