Pazzini mposht Bashën

0
SHPËRNDAJE

c_3_media_1290032_immagine_l
Basha

Basha dhe Bari mposhten nga Pazzini. Bari i Migjen Bashës është mposhtur në transfertë ndaj Veronës. Shqiptari ka zhvilluar një ndeshje pozitive, por skuadra e tij është mundur në fundin e takimit pas një goli të veteranit Giampaolo Pazzini.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.