Pejiç: Dua gol dhe fitore. Ja formacioni i mundshëm ndaj Torpedos

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Sulmuesi kroat i Kukësit Pero Pejiç u përfol për një largim të mundshëm nga verilindorët drejt Izraelit, por ende nuk ka asgjë konkrete mbi ketë çështje. Vetë sulmuesi shtatlartë për “Minuta90” komentoi:

Pero Pejiç
Pero Pejiç

“Nuk kam firmosur ende me Hapoel Ra’nana në Izrael. E kam ofertën, por më parë duhet te flas me presidentin Gjici. Pas Europës vendos. Jam i përqendruar tek ndeshja e sotme, shpresoj të shënoj dhe të fitojmë.”- u shpreh sulmuesi në prag të ndeshjes për Europa League.

 

Untitled3
Ja formacioni i mundshëm i Kukësit sipas Panorama Sport

S'KA KOMENTE

Comments are closed.