Pejiç kërkon shumë para për t’i qëndruar Bakajt në krah

0
SHPËRNDAJE

Skuadra izraelite Hapoel Ra’anana është e interesuar seriozisht për shërbimet e lojtarit kroat, shënues i 31 golave në sezonin e fundit me fanellën e Kukësit. Për kë të bëhet fjalë tjetër veç bomberit Pero Pejiç. Por kroati duket se nuk pajtohet me shifrat e ofruara nga klubi me të cilin tashmë ka firmosur Elis Bakaj. Priten për tu parë tratativat gjatë ditëve në vazhdim, por Pejiç mësohet se ka kërkuar gati dyfishin e shumës së ofruar dhe në këtë mënyrë gjithçka bëhet më e vështirë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.