Peposhi zgjidh kontratën me Bylisin

0
SHPËRNDAJE

peposhiArdit Peposhi ka zgjidhur me konsensus kontratën me Bylisin, pasi ishte ende nën kontatë me ballshiotët dhe tashmë është lojtar i lirë.

Ish-mbrojtësi i Tiranës, dhe Teutës, ku ka luajtur për një sezon i huazuar nga Tirana, tashmë do të kërkojë për një tjetër ekip, dhe me shumë mundësi gjatë kësaj periudhe nuk i kanë munguar ofertat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.