Përcaktohet data e finales Milan – Juventus

0
SHPËRNDAJE

juve-milan

Është konfirmuar nga federata italiane e futbollit se finalja për Kupën e Italisë në mes të Milanit dhe Juventusit do të mbahet në stadiumin e Romës në Olimpik.

Ndeshja do të luhet më 21 maj në ora 20:45 ndërsa biletat për këtë ndeshje do të fillojnë të shiten me 30 mars në ora 12:00.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.