Përcaktohet java e 15-të e Superiores, ja kalendari i plotë

0
SHPËRNDAJE

skenderbeu-teuta-1

Pas mbylljes së javës së 14-të në Superiore, është përcaktuar edhe kalendari i javës së 15-të.

Ndeshjet e Superiores do të luhen në dy ditë, të premten dhe të shtunën. Do të jetë ndeshja Teuta-Skënderbeu ajo që do të hapë javën e 15-të në orën 18:00 në “Niko Dovana”.

Më poshtë, është edhe kalendari i plotë i ndeshjeve. /minuta90.com/

Kategoria Superiore-Java 15

E Premte 9 dhjetor

Teuta-Skënderbeu, ora 18:00 (Stadiumi “Niko Dovana”, Durrës)

E Shtunë 10 dhjetor

Kukësi-Flamurtari, ora 14:00 (Stadiumi “Zeqir Ymeri”, Kukës)

Partizani-Laçi, ora 14:00 (Stadiumi “Elbasan Arena”, Elbasan)

Tirana-Korabi, ora 17:00 (Stadiumi “Selman Stërmasi”, Tiranë)

Vllaznia-Luftëtari, ora 17:00 (Stadiumi “Loro Boriçi”, Shkodër)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.