Përforcohet Torino

0
SHPËRNDAJE

iago_ljajicTorino, pjesë e së cilës do të jetë tashmë mbrojtësi ynë Arlind Ajeti, ka kryer me sukses blerjen e dy lojtarëve mjaft të rëndësishëm. Ata janë Adem Ljajic dhe Iago Falque të cilët i janë bashkuar skuadrës së drejtuar nga tekniku Mihajlovic.

Falque huazohet te Torino nga Roma por është rritur në akademitë e Real Madrid dhe Juventus, ndërsa Ljajic ka luajtur sezonin e fundit te Inter por kartonin e tij e kishte Roma që e shiti përfundimisht te Torino.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.