Përfundon pa supriza miqësorja Iliria-Laçi

0
SHPËRNDAJE

imageMiqësore/
Iliria – Laçi 1-2
Golat: Tali/ Mitraj, Vuthi

Ka përfunduar ashtu siç pritej miqësorja mes Ilirisë dhe Laçit, me fitoren e ekipit të kategorisë Superiore. Ndeshja që u zhvillua në Fushë-Krujë përfundoi 2-1 për laçjanët me gola të Mitrajt dhe Vuthit ndërsa për vendasit shënoi Tali. Kjo ishte ndeshja e tretë në shumë pak ditë për Ilirinë (dy të parat ndaj Besëlidhjes) që ndonëse ka arritur një barazim dhe dy humbje, po tregon që mbetet një “kockë e fortë” për kundërshtarë shumë më të fortë se veten.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.