Përfundon telenovela Astori

0
SHPËRNDAJE

astori

 

Një nga tratativat më të gjata të kësaj vere, ajo për transferimin e Davide Astorit duket se ka marrë fund. Pas javësh të tëra tratativa me Napolin të cilat në fund nuk shkuan siç pritej, mbrojtësi ka arritur një akord me Fiorentinën. Tratativat me Napolin nuk përfunduan për shkak të mosmarrëveshjeve mbi të drejtat e imazhit të lojtarit dhe tani Astori kalon te Fiorentina në formën e huazimit me detyrim blerjeje për një kosto prej 6 milionë eurosh. Ish lojtari i Romës do të firmosë për 4 vitet e ardhshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.