Përfundon “telenovela e Paul Pogba”

0
SHPËRNDAJE

403B712C34F942DBB4B0B869D1532C81Më në fund mbaroi… “Telenovela e Pol Pogba” ishte kthyer si “100 vitrinat”.

Ditën e sotme, ka ardhur edhe konfirmimi zyrtar nga Mançester Unajtid, që me anë të një postimi në faqen zyrtare shkruan: “POGBACK”.

Pritet që sot, mesfushori të zhvillojë vizitat mjekësore dhe nesër të prezantohet si transferimi më i shtrejntë i Mançester Unajtid në të gjitha kohërat. /minuta90.com/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.