Perisic “i vjedh” fitoren Milanit

0
SHPËRNDAJE

Derbi i Milanos nuk ka fitues. Milani kaloi i pari në avantazh me anë të Susos me një diagonale të bukur nga e djathta. Ndërkohë që barazon Candreva për Interi. Por nuk zgjat shumë avantazhi, pasi sërish Suso kalon në avantazh 2-1 Milanin. Por në sekondat e fundit është Perisic shënon pas një këndoreje dhe barazon shifrat në 2-2.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.