Perja në “orbitën” e disa ekipeve në Kategorinë Superiore

0
SHPËRNDAJE

Prej kohësh Besa vazhdon të militojë në Kategorinë e Parë duke pasur në përbërje disa lojtar cilësor.

Njëri nga ato është kapiteni Skerdian Perja i cili prej 7 vitesh luan si titullar, me Besën ku sezonet e fundit mban edhe shiritin e kapitenit.

Perja është vendosur në “orbitën” e disa ekipeve në Kategorinë Superiore, dhe sezonin e ardhshëm do të kemi shansin ta shohim në Superligë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.