Përplasje e tifozëve në Korçë, situata e tensionuar (Video)

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Supersfida mes Skenderbeut dhe Partizanit është ndezur para se të fillojë ndeshja. Mesa duket bukuria e këtij takimi mes dy skuadrave më të forta të kampionatit pritet të prishet nga trazirat mes tifozerive. Sipas lajmeve që vijnë nga Korça, të dy tifozëritë janë përplasur mes tyre duke krijuar një situatë të rëndë që u zgjidh vetëm pas ndërhyrjes së policisë. Situata vijon të mbetet e tensionuar mes dy tifozërive.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.