Peshëngritëses i bie të fikët në pedanë (video +18)

0
SHPËRNDAJE

Në Kanada po zhvillohen Lojërat Panamerikane dhe ndër disiplinat e ndryshme është edhe peshëngritja për femra. Mirëpo në peshën 53 kg, peshëngritsja nga Venezuela, Genesis Rodriguez Gomez bie në tokë pa ndjenja ndersa ngrinte shtangën me peshë 106 kilogramë, Fatmiresisht, sportisja nuk pësoi dëmtime serioze që mund ti kushtonin edhe jetën.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.