Petr Trapp, një mesfushor çek për Levin në Vlorë

0
SHPËRNDAJE

 

 

 

15521_003Petr Trapp do të jetë emri i ri i mesfushës vlonjate. Palët duket se kanë gjetur akordin dhe lojtari pritet të mbërrijë sa më shpejtë në Vlorë për të firmosur një kontrat 1-vjeçare me Flamurtarin. Ndërkohë që trajneri Levi ka mbërritur në Vlorë dhe ka nisur menjëherë punën së bashku me asistentin e tij duke bërë gati bazën materiale stërvitore, por edhe duke shqyrtuar listat e lojtarëve dhe kontaktuar ata. Priten të afrohen lojtarë të tjerë të huaj dhe vendës për të mbushur grupin e Flamurtarit.

 

Njihuni me karrierën e plotë të lojtarit çek Petr Trapp

11121379_10153365655707254_1783906340_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.