Petr Trapp zbarkon në Vlorë, nesër firma

0
SHPËRNDAJE

Trap-3Afrimi më i fundit i Flamurtarit, Petr Trapp ka zbarkuar në Vlorë dhe është gati për t’ju bashkuar skuadrës vlonjate. Mbrojtësi 29-vjecar ka ndjekur stërvitjen e skuadrës por vetëm nesër parashikohet të firmosë kontratën me vlonjatët. Ai ishte një nga kërkesat e trajnerit Levi si përforcim për mesfushën e Flamurtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.