Pilar Rubio, gruaja e Sergio Ramos në superformë pas shtatzanisë

0
SHPËRNDAJE

Gruaja e Sergio Ramos, Pilar Rubio, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat spanjolle.

jo është përgëzuar për linjat e saj trupore, pavarësisht peshës së madhe që e kishte marrë gjatë shtatëzanisë.
Palestra dhe ushtrimet fizike e kanë bërë të veten dhe tashmë Sergio ndihet vërtetë me fat qe ka ne krah prezantuesen spanjolle.

Pilar Rubio
Pilar Rubio

p2

p3

p4

S'KA KOMENTE

Comments are closed.