Plaku kërkon qendrimin në Korcë

0
SHPËRNDAJE

I aluduar gjate ditëve te fundit per nje transferimë tek Kamza , Sebino Plaku mohon cdo gje.

Ne nje prononcimë per “PanoramaSport” Plaku shprehet se ështe i fokusuar te Skenderbeu dhe do te grumbullohet diten e sotme me Skenderbeun , dhe më pas do te flas per të ardhmen .

Vec Kamzes per Sebinon interesim ka shfaqur dhe Teuta pasi trajneri Magani e deshiron ne ekip shtatshkurterin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.