Plas mes Idrizit dhe FSHF-së

0
SHPËRNDAJE

Sinan-IdriziSinan Idrizi ka deklaruar në Panorama Sport se FSHF po i shantazhon për borxhet duke u thënë se nuk do t’i regjistrojnë në kampionat nëse nuk i paguajnë ato.

Bëhet fjalë për borxhin ndaj Ernest Gjokës dhe Franc Veliut, dhe Idrizi deklaron se nuk do t’i shlyejë këto borxhe pasi nuk i njeh, ashtu siç nuk do të paguajë as borxhet që ka klubi që para marrjes në administrim nga kompanitë turke.

Gjithashtu në fund ai shprehet se federata nuk i hedh dot nga kategoria me lojërat e pista që bën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.