“Plas” tek Luftetari pezullohen 2 lojtar

0
SHPËRNDAJE

Humbja me Kamzen ne shtepi ka “krisur” situatën ne klubin e Luftetarit ku janë pezulluar dy lojtar .

Luftetari

Njoftimi i Luftetarit

Klubi i futbollit Luftetari, duke pare zhvillimet ne takimin Luftetari- Kamza, per sjellje te dhunshme ne fushen e lojes si dhe per sjellje te dhunshme ndaj shokeve ne dhomat e zhveshjes, ka vendosur te gjobise dhe pezulloje pa afat nga skuadra futbollistin Festim Miraka. Gjithashtu lojtari Fabrizio Nunes per reagim ndaj zevendesimit dhe fyerje te trajnerit eshte ndeshkuar me gjobe dhe eshte pezulluar pa afat nga skuadra. Klubi i futbollit Luftetari ben me dije se ne ditet ne vijim do te kete te tjera zhvillime ne skuader. Luftetari nuk toleron askend qe te neperkembe emrin e tij. Shume shpejt skuadra do te rikthehet aty ku i takon.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.