Plas tek Reali, Zidane dhe Perez kanë divergjenca

0
SHPËRNDAJE

Real Madrid mund të pësoj një përçaje të madhe brenda kryesisë së klubit.

Florentino Perez dhe Zidane, janë duke diskutuar për të ardhmen e James Rodriguezit dhe me mundësin e largimit të tij në afatin e janarit.

Presidenti i Real Madridit mendon se James nuk duhet të largohet nga Bernabeu dhe të luaj më shumë në formacionin e madrilenëve.

Por, kështu nuk mendon Zidane që i ka dhënë dritën e gjelbër kolumbianit që të largohet nga skuadra në afatin e dimrit, pasi nuk është në planet e tij.

Kjo është hera e parë që Zidane dhe Perez po përballen me njëri-tjetërin, ku kjo mund të çoj deri në largimin e trajnerit francez nga bankina e Realit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.