Plotësohet Partizani

0
SHPËRNDAJE

13412188_516068341920900_2652062938333950450_o
Skuadra e Partizanit në stërvitje

Partizani po kryen fazën përgatitore në Abruzzo të Italisë, në kuadër të përgatitjeve të pjesëmarrjes në Kupat e Europës 2016-17. Grupit do ti bashkohen sot edhe katër lojtarë të tjerë, Sodiq Atanda, Ylber Ramadani, Labinot Ibrahimi si dhe mbrojtësi Renato Arapi i ardhur nga Skënderbeu i Korcës. Për këtë të fundit, minuta90.com ka qenë e para që e ka lajmëruar shkuarjen e tij te klubi i Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.