Po me autobuzin ç’patën xhanëm?

0
SHPËRNDAJE

autobusiPortali ynë i qendroi në krah tifozëve të dhunuar dhe provokuar nga policia. Por kur shikon videon e sulmit të autobusit të tifozëve të Skënderbeut nga ana e tifozëve të Partizanit, duket vëtetë absurde.  Tamam si në filma me indian. Përpara se të ankohemi për forcat e rendit duhet të shikojmë realitetin në sy (po flasim një ultras) mbase kur sulmon, edhe do të sulmojnë. Gjithsesi, gjejmë rastin t’ju bëjmë thirrje të gjithëve se është vetëm një ndeshje futbolli dhe skena të tilla nuk vlejën aspak.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.